Aarhus University Seal / Aarhus Universitets segl

Medarbejdere

Hvis du leder efter ansatte efter en specifik faglig profil kan du med fordel besøge

Navn Jobtitel E-mail Telefon Bygning
  • More than 500 is found from plugin selection (585 results)(only 500 is used in query to Pure). This should be converted to a units based query in stead.
Navn Jobtitel Enhed E-mail Telefon Mobil Bygning
Vesterager, Anja Krogsgaard Lektor Institut for Kommunikation og Kultur - Spansk erhvervskommunikation aol@cc.au.dk
Vestergaard, Line Institut for Kommunikation og Kultur - Dramaturgi lkv@cc.au.dk
Vijayasundaram, Rina Videnskabelig assistent Institut for Kommunikation og Kultur - Afdeling for Digital Design og Informationsvidenskab rina@cc.au.dk
Vijayavarathan-R, Kalpana Ph.d.-studerende Institut for Kommunikation og Kultur - Spansk kalpana@cc.au.dk +4587162865 1481, 556
Vikner, Sten Professor Institut for Kommunikation og Kultur - Engelsk sten.vikner@cc.au.dk +4587162639 1481, 330
Villumsen, Jonas Ph.d.-studerende Institut for Kommunikation og Kultur - Afdeling for Engelsk jv@cc.au.dk
Vilmar, Therese Wiwe Ph.d.-studerende Institut for Kommunikation og Kultur - Afdeling for Kunsthistorie, Æstetik & Kultur og Museologi twv@cc.au.dk
Visser, Jacco Videnskabelig assistent Institut for Kommunikation og Kultur - Engelsk jvisser@cc.au.dk
Volder, Stephanie Ph.d.-studerende Institut for Kommunikation og Kultur - Afdeling for Litteraturhistorie og Retorik stephanievolder@cc.au.dk 1586, 319
Vorster, Lizette Adjunkt Institut for Kommunikation og Kultur - Engelsk erhvervskommunikation lizette.vorster@cc.au.dk
Voss, Mejse Afdelingskonsulent Institut for Kommunikation og Kultur - IKK's institutsekretariat, bygning 1481 m.voss@cc.au.dk +4528727147 1481
Waade, Anne Marit Professor, Afdelingsleder Institut for Kommunikation og Kultur - Medievidenskab amwaade@cc.au.dk +4587162009 5335, 245
Wadsholt, Tanja Kanne Studielektor Institut for Kommunikation og Kultur - Engelsk erhvervskommunikation takw@cc.au.dk
Wagner, Marie-Louise Center Koordinator Institut for Kommunikation og Kultur - Afdeling for Digital Design og Informationsvidenskab mlw@cc.au.dk +4561661748 5347, 228
Wallentin, Mikkel Professor Institut for Kommunikation og Kultur - Kognitionsvidenskab mikkel@cc.au.dk +4587163186 1485, 620
Walter, Jessica Gabriele Postdoc Institut for Kommunikation og Kultur - Medievidenskab jewalter@cc.au.dk +4527782893 5335, 257
Wamberg, Jacob Professor Institut for Kommunikation og Kultur - Kunsthistorie kunjw@cc.au.dk +4587163056 +4560917679 1580, 224
Watson, Daniel James Postdoc Institut for Kommunikation og Kultur - Engelsk daniel.watson@cc.au.dk
Weed, Ethan Lektor Institut for Kommunikation og Kultur - Lingvistik ethan@cc.au.dk +4587162147 1485, 622
Weinreich, Torben Undervisningsassistent Institut for Kommunikation og Kultur - Center for Børnelitteratur og Medier torben@cc.au.dk
Westermann, Lisa Studenterstudievejleder Institut for Kommunikation og Kultur - IKK's institutsekretariat, Katrinebjerg lwestermann@cc.au.dk 5347, 018
Widell, Peter Lektor emeritus Institut for Kommunikation og Kultur - Nordisk Sprog og Litteratur norwidell@cc.au.dk +4587163169 1485, 426
Wigh-Poulsen, Jens Peter Studentermedhjælper Institut for Kommunikation og Kultur - IKK's institutsekretariat, Kasernen wighpoulsen@cc.au.dk +4587162668 1580, 229
Willemsen, Marinka AC-fuldmægtig Institut for Kommunikation og Kultur - TrygFondens Børneforskningscenter, IKK mwillemsen@cc.au.dk 2622, 14
Wong, May Ee Postdoc Institut for Kommunikation og Kultur - Afdeling for Digital Design og Informationsvidenskab mayeewong@cc.au.dk 5347, 220
Wood, Johanna Lektor emeritus Institut for Kommunikation og Kultur - Engelsk engjw@cc.au.dk
Xu, Rui Ekstern lektor Institut for Kommunikation og Kultur - Medievidenskab rui_xu@cc.au.dk 5335, 154
Zachariassen, Ditte Ph.d.-studerende Institut for Kommunikation og Kultur - Afdeling for Lingvistik, Kognitionsvidenskab og Semiotik diza@cc.au.dk +4530700314
Zamm, Anna Adjunkt Institut for Kommunikation og Kultur - Kognitionsvidenskab azamm@cc.au.dk 1485, 626
Zethsen, Karen Korning Professor Institut for Kommunikation og Kultur - Engelsk erhvervskommunikation kkz@cc.au.dk +4587164865 1481, 462
Zetterberg-Nielsen, Henrik Professor Institut for Kommunikation og Kultur - Nordisk Sprog og Litteratur norhn@cc.au.dk +4587163151 1485, 318
Zetterberg-Nielsen, Simona Lektor Institut for Kommunikation og Kultur - Nordisk Sprog og Litteratur norsz@cc.au.dk +4522635477 1485, 424
Zølner, Mette Professor of Intercultural Studies Institut for Kommunikation og Kultur - Afdeling for Tysk og Romanske Sprog mz@cc.au.dk +4593522299 1481, 544
Ørskov, Maj Ph.d.-studerende Institut for Kommunikation og Kultur - Afdeling for Kunsthistorie, Æstetik & Kultur og Museologi mbo@cc.au.dk
Ørtoft Rasmussen, Sebastian Ph.d.-studerende Institut for Kommunikation og Kultur - Afdeling for Litteraturhistorie og Retorik soer@cc.au.dk